Заміна автоскла

Якісна заміна автоскла можлива лише за наявності таких умов:
 • Кваліфікований персонал.
 • Високоякісні видаткові матеріали.
 • Професійний інструмент.
 • Приміщення, що обігрівається.
 • Жорстке дотримання сучасних технологій.

Після ремонту в сервісному центрі «GLASS EXPRESS» Ваш автомобіль збереже всі свої високі споживчі характеристики з безпеки, керованості і шумоізоляції.

Заміна лобового скла для кожного з наших клієнтів починається з дзвінка в «GlassExpress». Після попередньої бесіди менеджер ознайомить Вас з термінами виконання замовлення, складом і вартістю робіт.

Заміна автоскла може здійснюватися не тільки в нашому центрі – ми готові запропонувати послуги мобільної бригади, яка приїде з будь-якого, вказаною Вами адресою в найкоротші терміни. Як правило, заміна лобового скла здійснюється протягом одного-двох годин. Крім заміни лобового скла, «GlassExpress» пропонує ряд інших послуг, у тому числі ремонт автоскла у разі появи відколів або тріщин будь-яких автомобілів іноземного виробництва

Як це відбувається?

Перед зняттям з автоскла знімають декоративні обробки, ущільнення, кріпильні деталі й склоочисники, забезпечуючи захист пофарбованих поверхонь кузова від пошкодження за допомогою ізоляційної стрічки. Важливе значення має підготовка до вклейці скла і кузова. Місце вклейки ретельно очищають спеціальним розчином, обробляють активатором, на пошкоджені під час видалення старого скла поверхні кузова наноситься праймер. Клей може наноситься як на скло, так і на поверхню кузова. Після установки нового автоскла в посадочне місце його витримують якийсь час, потім повертають на місце декоративні накладки і склоочисники.

У своїй роботі ми використовуємо передові технології компанії Sika – світового лідера у виробництві матеріалів для заміни автоскла на будь-якому виді транспорту. Sika – це тридцятирічний досвід у виробництві матеріалів для вклейки стекол, співпраця з багатьма світовими автовиробниками, виробництво «оригінальних» матеріалів. Асортимент матеріалів Sika дозволяє підібрати оптимальне рішення за ціною і часу для кожного клієнта. У своїй роботі наші майстри використовують три види клею: SikaTack-Move IT, SikaTack-Drive New Formulation, Sikaflex-256.
Вибравши інноваційний SikaTack-Move IT, Ви зможете експлуатувати свій автомобіль вже через 30 хвилин після ремонту, тим самим заощаджуючи свій дорогоцінний час!
На всі послуги надається гарантія 12 місяців.

Увага!
Перед початком експлуатації автомобіля, на якому була виконана заміна автомобільного скла, необхідно ознайомитися з рекомендаціями та умовами гарантії.
Гарантія на правильність і герметичність установки – 12 місяців. Гарантія на заводський брак автоскла, придбаного і встановленого в наших центрах, приймається протягом 14 днів з дня встановлення.

Умови гарантії:
1. Повноцінна експлуатація автомобіля після встановлення автоскла можлива: – через 24 години для автомобільного скла, встановлення яких здійснювалась з застосуванням клеючих матеріалів (вітрові, задні, бічні скла);
 • Відразу ж після установки для автомобільного скла, при заміні яких не потрібно застосування клеять матеріалів (частково бічні і вітрові скла).
2. Часткова експлуатація автомобіля після встановлення автоскла із застосуванням клеючих матеріалів можлива:
 • Через 2 години для автомобілів без подушок безпеки;
 • Через 4 години для автомобілів з подушками безпеки.

3. При заміні автоскла із застосуванням клеючих матеріалів забороняється:
 •  Ставити автомобіль на бордюр протягом доби для уникнення перекосів кузова;
 •   Знімати фіксуючий скотч протягом доби після установки;
 •   Мити автомобіль на автоматичних мийках всіх типів протягом трьох діб з моменту установки;
 •   Відкривати вікна протягом доби після установки заднього або бокового скла;
 •   Піднімати автомобіль на підйомнику протягом доби з моменту установки.


Рекомендації:
Протягом доби після встановлення автомобільного скла зберігати автомобіль на рівному майданчику, дотримуватися швидкісного режиму руху. Після заміни вітрового скла рекомендується провести заміну щіток склоочисника.

Гарантія не поширюється:
На отримані пошкодження в процесі експлуатації автомобіля.
З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@kolosauto.com.ua
This site protected be reCAPTHA and the Google Privace Policy and Terms of Service apply.
2024© ТОВ "КОЛОС-АВТО"