«Glass-Express» надає наступні види послуг:

  •  Заміна лобового, бічного та заднього автомобільного скла
  •  Ремонт сколів і тріщин автоскла
  •  Полірування автоскла, оптики, деталей кузова
  •  Тонування автоскла
  •  Мобільний сервіс


      Звернувшись до нас, Ви отримаєте широкий спектр послуг пов’язаних з Автосклом, а кваліфікований персонал в нашому сервісному центрі швидко і якісно здійснять демонтаж старого та встановлення нового скла на Ваш автомобіль.

      Якщо на лобовому склі Вашого автомобіля з’явилися скол або тріщина, не поспішайте міняти скло. Наші фахівці оцінять ступінь пошкодження і по можливості, відремонтують його, а Ви в свою чергу заощадите гроші, адже ремонт обійдеться набагато дешевше, ніж установка нового автоскла.

       Щоб зробити заміну чи ремонт автоскла, Вам не обов’язково приїжджати до сервісного центру. Для цього ми пропонуємо скористатися послугою «Мобільний сервіс». Наші фахівці приїдуть у зручний для Вас місце й час. Виїзні бригади повністю оснащені всім необхідним професійним інструментом і надійними витратними матеріалами. Ви ж у свою чергу економите час.

      Також фахівці «Glass-Express» готові запропонувати Вам послуги з полірування автомобільного скла. Усуваємо такі дефекти як потертості, що виникли в результаті попадання піщинок під щітки склоочисника, матові зони, що з’являються в результаті використання старих щіток, а також інші подряпини і помутніння скла. На довершення повернемо зір вашому автомобілю, пополірувавши до початкового блиску пластикові фари. Також за Вашим бажанням ми готові виконати тонування автоскла, яке забезпечить Ваш комфорт і впевненість на дорозі.

Автоскло на всі марки легкових автомобілів.

      Крім того, постійно в наявності автоскло на всі марки легкових автомобілів. У широкому асортименті представлені вітрові, бічні і задні автоскла від світових виробників: Pilkington (Англія), SEKURIT SAINT-GOBAIN (Франція), Xinyi Group (Glass) Co. і Fuyao Group (Гонконг).

      Все автоскло та витратні матеріали, використовувані в роботі, відповідають всім міжнародним стандартам якості. Вам надається гарантія на всі виконані роботи.

      Для того щоб скористатися необхідною послугою Вам необхідно подзвонити за телефоном: +38 067 440-91-35, або надіслати повідомлення: glassexpress@kolosauto.com.ua

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів.


З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@kolosauto.com.ua
This site protected be reCAPTHA and the Google Privace Policy and Terms of Service apply.
2024© ТОВ "КОЛОС-АВТО"