Страхування

Сучасним автовласникам бажано знати, які види страхування існують на сьогодні в автомобільному світі. Отже, почнемо з КАСКО, яке страхує автомобіль та передбачає виплату Вам страхового відшкодування, якщо Ваше авто було пошкоджено внаслідок:

- дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)
- протиправних дій третіх осіб (встановлених та/або невстановлених)
- стихійного лиха
- крадіжки та/або повної загибелі автомобіля внаслідок 3-х вищезазначених подій.

Але Ваш автомобіль (вже застрахований за ризиками КАСКО) також може завдати пошкодження іншим транспортним засобам внаслідок того ж ДТП або Ваших дій, коли Ви, наприклад, виїжджаєте зі стоянки і чіпляєте іншу машину. В цьому випадку Ваші дії кваліфікуються як протиправні, і Ви маєте нести за це матеріальну відповідальність, іншими словами, компенсувати власнику авто збитки, нанесені Вашим автомобілем. Для того, щоб мати можливість не платити за такі збитки із власної кишені, передбачений другий вид страхування, а саме Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами.

Мету, яку ставить перед собою компанія ТОВ «КОЛОС-АВТО», це Ваш захист від значних фінансових втрат у разі настання страхового випадку (ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, крадіжка та повна загибель). Ми створили зручні умови придбання полісу  страхування безпосередньо в автосалоні, та пропонуємо надійні страхові компанії та вигідні умови страхування.

 
ТОВ «КОЛОС-АВТО» пропонує своїм клієнтам найширший асортимент страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб, а саме: програми по всіх видах страхування – автострахування, в тому числі КАСКО та ОСЦПВ («автоцивілка»), страхування іпотеки, медичного страхування, страхування від нещасного випадку, страхування майна, страхування відповідальності перед третіми особами і багато інших.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 
З приводу детальнішої інформації звертайтеся до відділу з питань страхування ТОВ «КОЛОС-АВТО»
Тел.: 0472 63-96-12, 55-28-85, 067 524-07-00
З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@kolosauto.com.ua
This site protected be reCAPTHA and the Google Privace Policy and Terms of Service apply.
2024© ТОВ "КОЛОС-АВТО"