Тонування скла

Надати блиск, шарм і неповторний стиль Вашому автомобілю зможе тонування стекол – автомобіль із затемненими стеклами виглядає солідніше, помітніше і красивіше. Але тонування авто вирішує й інші завдання, перетворюючи звичайне скло в конструкцію, що сполучає в собі властивості енергозбереження, безпеки і комфорту.
 
Переваги тонування автоскла

Захист від сонячних відблисків. При їзді в сонячну погоду можуть виникати відблиски, які можуть вас засліпити і створити аварійну ситуацію або просто дуже заважати керувати автомобілем. А от якщо на ваші скла нанесена плівка, то вона поглинає ці відблиски.

Захисна функція для скла. Якщо скло вашого автомобіля затонували, то розбити його буде складніше, ніж скло без тоніровочной плівки. А також, у разі, якщо скло разоб’ется, то водієві і паасажірам не загрожуватимуть осколки, які зазвичай розлітаються по салону.

Захист від засліплення світлом фар. Інші учасники руху можуть засліпити вас світлом фар своїх автомобілів, при цьому ви можете втратити контроль над дорогою, а це можете стати причиною аварії. А тонування нейтралізує світло.

Захист від цікавих зовнішніх поглядів. Простір всередині вашого автомобіля це таке ж особистий простір, як і ваша квартира. Вам було-б незатишно жити під постійними поглядами ваших сусідів у вашому власному домі. Так само і у випадку з авто. У той час як тонування стекол автомобіля дає вам 100% гарантію, що вас не буде видно всередині вашого авто. А також якщо автомобіль залишився на стоянці, а ви залишили в ньому особисті речі – їх теж ніхто не помітить.

Захист від вигорання салону. Якщо на автоскло нанесена тонування, то воно здатне відображати до 80-90% ультрафіолетових променів, тим самим захищаючи салон від вигорання.

Захист влітку і взимку. Влітку тонування автоскла пожет вам уникнути нагріву салону. Крім того, як наслідок зменшується навантаження на кондиціонер вашого авто.

Що стосується зими, то за рахунок того, що тонування зменшує тепловіддачу скла – в машині буде тепліше.

Процес тонування автоскла

Тонування автоскла являє собою процес при якому на скла вашого авто наноситься захисна плівка. Таким чином воно отримує більш міцні властивості, а також всі плюси, які описані вище.

Процес нанесення плівки може тривати різний час – все залежить від того, скільки стекол потрібно затонувати, а також від марки вашого автомобіля. Гарна новина полягає в тому, що зараз технології дозволяють тонувати австостекла без розбору обшивки вашого авто.

Ще потрібно зауважити, що найчастіше тонування наноситься на заднє і бічні стекла автомобіля, а на лобове скло наноситься тільки смужка, яка захищає від сонця. Але за бажанням – можуть затонувати і все лобове скло, проте вночі це може утруднити видимість дороги. Тому слід ставитися до цього акуратно.

БРОНЮВАННЯ ФАР
Бронювання фар здійснюється за допомогою нанесення спеціальної захисної плівки на зовнішню сторону скла фари.
Переваги бронювання фар

Головна перевага і основна функція – це надійний захист оптики автомобіля від сколів, тріщин, розбивання. Скло стає більш стійким, і вирішується проблема подряпин, завдяки своїй еластичності захисна плівка розподілить удар по великій площі, багаторазово збільшуючи щільність фари. Не постраждає після бронювання фар і естетична складова. Плівка прозора, а тому непомітна на поверхні, визначити її наявність зможе тільки фахівець.

БРОНЮВАННЯ АВТОСКЛА

Переваги бронювання автоскла
Під даною процедурою мається на увазі нанесення спеціальної товстої плівки, абсолютно прозорою і непомітною. Навіть при сильному ударі скло не розлетиться, оскільки повиснуть на плівці і не зможуть поранити ні водія, ні пасажирів. Крім того, підвищиться такий важливий показник, як ударостійкість – ефективний захист від вандалізму. Завдяки товщині плівки підвищується шумоізоляція автомобіля, що в свою чергу підвищує комфорт водія і пасажирів.

БРОНЮВАННЯ ДЕТАЛЕЙ КУЗОВА

Бронювання деталей кузова – це особлива процедура, коли деталі кузова обклеюються спеціальною захисною автомобільної плівкою.
Переваги бронювання деталей кузова
Захист поверхні автомобіля від дрібних подряпин і сколів.
Захист лакофарбового покриття від дорожніх умов і щоденної експлуатації.
100% захист кузова від УФ променів.
Термін служби плівки 5-7 років.
Непомітна на поверхні.
Не вступає в реакції з лакофарбовим покриттям.
Надає глянець автомобілю.
Наноситься і знімається з поверхні, не залишаючи слідів.
Підходить для нанесення на будь-які форми кузова.
З питань співпраці - надсилайте ваші пропозиції на info@kolosauto.com.ua
This site protected be reCAPTHA and the Google Privace Policy and Terms of Service apply.
2024© ТОВ "КОЛОС-АВТО"